Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Шафи купе з модулем під телевізор за доступними цінами

Підібрано 22 товари
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Шафа-купе з нішею під телевізор

Шафа-купе з нішею під телевізор - ідеальний варіант подібних меблів для невеликої вітальні. Вона дозволяє не тільки компактно розмістити всі необхідні меблі, але і значно заощадити простір. Дуже добре підходить для зберігання красивого посуду (скляний, кришталевий ...), різноманітної дрібниці (пультів, дисків ...), книг, деякою одягу або постільної білизни. Може бути представлена в різноманітному форматі (з безліччю дверцят, скляних вставок, висувних скриньок або без них).

Варіанти дизайну шаф купе з нішею під телевізор і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Переваги шкафи-купе з ТВ

Переваг у даних конструкцій багато. Віднести до них можна як компактність, так і:

- місткість (дозволяє зберігати всі потрібні електронні прилади);

- естетичність (відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, включай хай-тек, модерн та ін.);

- легкість в монтажі та догляді (потрібно тільки встановити на вибране місце і, після, час від часу протирати вологою ганчіркою, можна із застосуванням спеціальних засобів).

Крім того, вони можуть встановлюватися не тільки в залі, але і в спальній. Погодьтеся, адже тут існує необхідність розташувати різний повсякденний одяг, білизну, змінну постільна білизну в певному порядку, без створення захаращеності. Та й телевізор тут теж не завадить. Адже так затишно і добре, лежачи поряд з коханою людиною, ввечері подивитися який-небудь цікавий фільм.

Шафа-купе з модулем під телевізор в магазині Kult Mebeli

Що має бути присутнім в шафах-купе з нішею під ТБ?

В першу чергу, звичайно, це спеціальна виїмка, в яку можна встановити позначений побутовий прилад. Вона повинна вміщати його, тобто мати трохи більші розміри, ніж він. Щоб не помилитися з вибором, слід або при покупці шафи звертати увагу на розміри ніші (за принципом «влізе - не влізе»), або замовляти виготовлення шафи у професійних майстрів, заздалегідь вказуючи всі необхідні параметри.

Також це різноманітні шафки і скриньки (інакше, де і що ви будете зберігати?), Полички, на які можна встановити ті ж штучні або живі квіти (для краси). Ще в шафі може бути передбачено місце для торцевої вішалки, на якій можна розвісити повсякденний одяг. При виготовленні шафи-купе на замовлення можна, при необхідності, внести в конструкцію відділ для прасувальної дошки і взуттєвого кошика. Це дозволить вам зберегти ще більше простору.

Як бачите, шафа-купе з телевізором не просто потрібна, вона необхідна. Замовляйте і встановлюйте її у власному домі!