Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Офісні стелажі і кутові закінчення - якість, доступність

Підібрано 78 товарів   Показати усі товари
Сортувати:
ширина 40 см  висота 190 см  глибина 38 см
ширина 60 см  висота 190 см  глибина 38 см
ширина 40 см  висота 85 см  глибина 38 см
ширина 80 см  висота 190 см  глибина 38 см
ширина 70 см  висота 190 см  глибина 38 см
ширина 70 см  висота 85 см  глибина 38 см
ширина 50 см  висота 85 см  глибина 38 см
ширина 80 см  висота 120 см  глибина 38 см
ширина 70 см  висота 120 см  глибина 38 см
ширина 60 см  висота 120 см  глибина 38 см
ширина 50 см  висота 190 см  глибина 38 см
ширина 35 см  висота 190 см  глибина 35 см
ширина 80 см  висота 85 см  глибина 38 см
ширина 60 см  висота 85 см  глибина 38 см
ширина 80 см  висота 190 см  глибина 35 см
ширина 30 см  висота 200 см  глибина 44 см
ширина 60 см  висота 190 см  глибина 35 см
ширина 35 см  висота 166 см  глибина 35 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Якщо говорити про дизайн офісу, то в першу чергу приходить думка про грамотну організацію зберігання документації та інших речей, необхідних для комфортної роботи. Саме, тому, так часто в офісах можна зустріти важливий предмет офісних меблів - стелаж.

Де потрібні стелажі офісні? Перш за все, стелаж буде актуальний для кабінетів керівників, бухгалтерів, і в цілому, для співробітників, які активно працюють з паперами, і де потрібен повний порядок в документації. На стелажах зручно розміщувати папки з документами, та інші папери, які використовуються в щоденній діяльності.

 Купити стелаж для офісу в Києві

Стелажі офісні

Вітчизняні виробники меблів для офісів розробляють нові, більш функціональні моделі стелажів, щоб робота була не тільки комфортною, але і плідною. Коли всі документи знаходяться в одному місці, розміщені в повному порядку, то процес роботи буде цілком організованим.

Компанія «Культ Меблів» готова допомогти клієнтам у виборі офісних стелажів, які вона представляє на своєму сайті kult-mebeli. Наші стелажі виглядають бездоганно, сучасно, стильно. Виготовляються вироби з високоякісного матеріалу ДСП з використанням міцної і надійної фурнітури.

Переваги стелажів для офісу

Перш, ніж говорити про переваги стелажів, слід згадати, що стелаж - це стійкий предмет меблів для зберігання предметів і матеріалів. Складається будь-який стелаж з багатоярусних настилів, укріплених на стійках.

Важливою перевагою цих моделей є те, що вони дозволяють економити простір в приміщенні, і особливо вони будуть доречні в невеликих офісах. Крім цього, як зазначають фахівці, стелажі для офісу є прекрасним елементом декору будь-якого приміщення. Тим більше, що різноманітність моделей дозволяє придбати стелаж, який гармонійно впишеться в діловий інтер'єр офісних кімнат.

Стелажі для офісу мають різні розміри, і можуть бути, як настінними, так і поличними. У нашому каталозі представлені також оригінальні моделі секційних стелажів, які зручно збирати. Відмінною альтернативою офісним стелажів є цікаві і незвичайні офісні пенали. У них також розміщуються документи, канцелярське приладдя, оргтехніка. Такі пенали досить практичні, не створюють захаращеності простору.

Крім цього, до переваг стелажів відносять їх мобільну конструкцію - досить швидкий і не складний монтаж, демонтаж, плюс можливість міняти габаритні розміри виробів.

Стелажі для офісу з доставкою в Культ меблів

Завдяки високій якості виконання, наші моделі стійкі до негативного впливу температур, а також відрізняються довгим терміном служби.

Велика кольорова палітра дозволяє придбати модель стелажа для будь-якого офісного приміщення, під будь-який інтер'єр. Приємний зовнішній вигляд стелажів для офісу, за вигідними цінами - це ще одна перевага пропонованих Культом Меблів виробів.

В експлуатації вироби зручні, не вимагають складного ремонту та обслуговування.

Сфера, де можуть застосовуватися стелажі широка. Їх відмінні технічні якості роблять ці вироби по-справжньому вигідними і максимально комфортними.

Купити стелажі для офісу

Познайомившись на нашому сайті з широким асортиментом офісних стелажів, а також офісних кутових закінчень, Ви зможете підібрати для свого приміщення ідеальний варіант, серед запропонованих виробів. Якщо Вам потрібна додаткова консультація по товару, прохання звертатися до наших менеджерів, за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії. Наші провідні фахівці нададуть Вам якісну консультацію, і допоможуть визначитися з вибором продукції.