Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Спальні та спальні гарнітури

Підібрано 55 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Спокійний і здоровий сон? Тепер це можливо

 

Давно відомо: якщо Ви хочете упізнати людину, загляньте в її спальню. Чому? Тому, що це саме інтимне, особисте, що є у людини у будинку. Це місце, де ми беззахисні, і навіть самі "сталеві" з нас тут хочуть бути просто людьми, які читають перед сном книжку у світлі лампи, і щоб в ногах мирно дрімав кіт.

Меблі в кімнаті мають бути затишними. Шафа - велика і містка, ліжко - зручним, комод - таким, щоб в нім можна було розмістити усі особисті речі і не плутатися потім, що де. Спальні і спальні гарнітури - це те, що задовольнить усі вимоги, пов'язані з меблями для самого особистого куточка у будинку.

Уявіть. Вам не потрібно нікуди їхати, нічого вибирати. Ви можете купити все прямо тут. Повний комфорт на відстані всього пари клацань мишею! Зробити замовлення в Києві просто як ніколи, і ми привеземо Ваше придбання тоді, коли Вам це буде зручно. І можете насолоджуватися новим затишком.

 

Переваги такого придбання

 

Хіба Ви купуєте лише ліжко, шафу, приліжкову тумбочку і комод? Ось вже ні! Ви стаєте володарем куди більшого, а саме:

 

  • гарного, глибоко солодкого сну. Без прекрасного сну вночі і день не в радість, так що ліжко потрібно вибирати ретельно;
  • повного порядку в особистому гардеробі. Що у Вас висить і лежить в старій шафі? Піджаки, сукні, сорочки, блузи, футболки? Шкарпетки і білизна? Не турбуйтеся - велика шафа вмістить усе це, а вільний простір дозволить розкласти речі в ідеальному порядку;
  • Вам не доведеться вішати халат, в якому Ви уранці йдете у ванну, на спинку стільця. Тепер його можна буде вішати в шафу;
  • поза сумнівом, Ви знайдете, що відправити не до шафи, а в комод. Чи нижній ящик комода стане житлом Вашої кішки? Вона точно дослідить кожен куточок нової спальні.

 

І звичайно, яка кімната без дзеркала? Багато пані швидше погодяться вчинити подорож до Китаю в одній білизні, чим вийти уранці не подивившись в дзеркало. І бачити приємно не лише своє відображення, але і нове дзеркало.

Так що якщо Ви зібралися купити в Києві нову спальню або спальний гарнітур недорого - чекати нічого. Дзвоніть і замовляйте!

 

Спальні та спальні гарнітури - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі спальні та спальні гарнітури?

Вартість товарів у розділі від 9965 до 37480 грн.

• Які виробники представлені у розділі спальні та спальні гарнітури?

• Які спальні та спальні гарнітури користуються найбільшою популярністю у 2021 году?