Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Шафи купе з антресоллю - великий вибір, доступні ціни

Підібрано 48 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Особливості шафи купе з антресоллю.

Антресоллю традиційно прийнято вважати верхню частину під стелею, на якій споруджені полки з дверима. У цьому місці зберігаються різні предмети, які за непотрібністю ховають в такі віддалені і незручні місця для збереження. Однак мало хто знає, що антресолями називають і шафки, які знаходяться зверху в звичних для нас «стінках» і шафах. Найчастіше ці місця знаходяться вище людської голови, і дістати до них без додаткових пристосувань або меблів не просто. У них можна помістити велику кількість різних за своєю функціональністю речей, які необхідні в будинку.

Сучасні шафи купе вже давно витіснили з будинків і квартир старі і громіздкі плательні шафи і шифоньєри, які часто займали багато місця і не мали всередині зручною комплектації для розташування великої кількості речей. Шафа купе з антресоллю - це нова будівельна конструкція, яка зустрічається поки дуже рідко. Завдяки їй можна перетворити вільний простір в функціональний. Адже часто над самою шафою залишається порожня ніша, яку з часом закидають непотрібними речами. У такому вигляді вони виглядають неестетично і починають накопичувати пил і бруд у великих кількостях.

Де встановити шафу-купе з антресоллю?

Подібна конструкція може легко доповнити інтер'єр будь-якої кімнати. Крім звичного місця в передпокої або коридорі, її також можна встановлювати в спальнях, ванній і навіть на кухні.

Щоб заощадити простір і компактно розташувати меблі в кімнаті, часто встановлюють шафу купе з антресоллю над дверима. Таким чином, виходить «П» - подібна конструкція всередині кімнати, захоплюючи місце над вхідними міжкімнатними дверима. Антресоль над прорізом може бути виконана і у вигляді «Г» - подібної конструкції, коли двері в кімнату знаходиться не посередині, а близько до однієї зі стін. Таким чином, повністю заповнюється пусте місце на одній площині з дверима, яке найчастіше залишається порожнім і незадіяним.

Шафа-купе з антресоллю в магазині Kult Mebeli

Переваги конструкції з антресоллю.

Шафа купе з додатковими антресолями має безліч переваг:

- візуально робить високі стелі;

- зберігає велику кількість предметів побуту або старих речей;

- легко збирається і розбирається при першій потребі;

- має кілька модулів для зберігання різних за функціональністю речей;

Може мати додаткові знімні полки.