Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Кухонні і обідні стільці

Підібрано 95 товарів
ширина 46 см   висота 96 см   глибина 53 см
ширина 45 см   висота 97,5 см   глибина 53,5 см
ширина 41,5 см   висота 100 см   глибина 47,8 см
ширина 44 см   висота 100 см   глибина 53,5 см
ширина 45 см   висота 96 см   глибина 53 см
ширина 45 см   висота 100 см   глибина 53 см
ширина 44 см   висота 100 см   глибина 53,5 см
ширина 47 см   висота 98,5 см   глибина 53 см
ширина 42 см   висота 94 см   глибина 52 см
ширина 44 см   висота 92 см   глибина 43 см
ширина 44 см   висота 96 см   глибина 43 см
ширина 41 см   висота 90 см   глибина 41 см
ширина 41 см   висота 83 см   глибина 42 см
ширина 44 см   висота 96 см   глибина 51 см
ширина 44 см   висота 98 см   глибина 51 см
ширина 44 см   висота 96 см   глибина 51 см
ширина 44 см   висота 96 см   глибина 51 см
ширина 44 см   висота 98 см   глибина 50 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Кухонні і обідні стільці на будь-який смак

 

Старі фільми про багатих людей часто мають наступну сцену: ось велика сім'я збирається в розкішній вітальні величезного особняка або цілого палацу. Вони сидять за шикарним довгим столом з різьбленими ніжками, усадивши цінні частини своїх випещених тіл на належні стільці.

Абсолютна більшість сучасних людей снідають, обідають і вечеряють на кухні, а не у вітальні, де стоїть зазвичай телевізор. Так доцільніше, не потрібно носити тарілки з одного приміщення в інше. Так що сучасній людині не потрібний всякий меблевий екзерсис на зразок різьблених столів. А ось міцні і надійні кухонні стільці - потрібні ще як.

Але хіба тільки "міцні і надійні"? О, ні! Нажаль, але ритм життя іноді такий, що любляча сім'я зустрічається за столом лише рано вранці, коли усі метушаться у холодильника, щоб встигнути поспішно поїсти і не запізнитися на роботу і навчання, і увечері, за вечерею. Хіба можна допустити, щоб безглуздий дискомфорт із-за меблів порушував сімейну ідилію? Щоб спина, що затекла, змушувала потягуватися, а занадто тверде сидіння примушувало, вставши із стільця, розминати ноги?

 

Що означає "хороший обідній стілець"?

 

Обідні стільці, які Ви бачите на екрані перед собою, спроектовані з розумінням того, в якому положенні повинна знаходитися спина сидячої людини і наскільки жорстким має бути сидіння. Це означає, що:

 

  • ні Ви, ні Ваші діти не зіпсують осанку;
  • Ви не відчуєте стомлення від сидіння;
  • Ви зможете навіть розслабитися і перевести хребет в правильне положення. Особливо це важливо, якщо із-за Вашого робочого місця у Вас втомлюється спина.

 

Ну а крім того, ці стільці просто тішать око ненав'язливою витонченістю форми. Вони не переобтяжені ніякими деталями, але і примітивними їх точно не назвати. Те, що потрібно для сучасної кухні.

Ми піклуємося про Ваш комфорт, тому замовити кухонні стільці можна будь-яким чином на нашому сайті у декілька дій. Порадьтеся з членами сім'ї і подзвоніть нам. Чи відправте електронне повідомлення. Чи клацніть "купити". Самі бачите, зробити замовлення в Києві просто як ніколи. Все для Вашої зручності. Дзвоніть.

Кухонні і обідні стільці - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі кухонні і обідні стільці?

Вартість товарів у розділі від 583 до 3388 грн.

• Які виробники представлені у розділі кухонні і обідні стільці?

• Які кухонні і обідні стільці користуються найбільшою популярністю у 2021 году?