Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Скляні тумби під телевізор

Підібрано 12 товарів
ширина 100 см   висота 51 см   глибина 43 см
ширина 135 см   висота 51 см   глибина 40 см
ширина 135 см   висота 51 см   глибина 43,6 см
ширина 200 см   висота 55,5 см   глибина 45 см
ширина 85 см   висота 51 см   глибина 45 см
ширина 70 см   висота 74 см   глибина 40 см
ширина 90 см   висота 51 см   глибина 40 см
ширина 90 см   висота 51 см   глибина 40 см
ширина 80 см   висота 55 см   глибина 55 см
ширина 100 см   висота 51 см   глибина 43 см
ширина 90 см   висота 51 см   глибина 40 см
ширина 90 см   висота 51 см   глибина 40 см

 Скляні тумби під телевізор

Облаштовуючи домашній інтер'єр, не забувайте про затишну та стильну вітальню, в якій буде приємно відпочивати як у родинному колі, так і приймаючи гостей. Центральною фігурою інтер'єру в кімнаті був і залишається телевізор – за його допомогою ми дізнаємося про новини та розслабляємося під час перегляду цікавих фільмів. Для розміщення «блакитного екрану» потрібні стильні та практичні меблі, що ідеально вписуються в практично будь-який інтер'єр. Скляні тумби під телевізор виглядають сучасно та красиво, надаючи обстановці незвичність та ексклюзив.

Переваги скляної тумби під телевізор

Скло сьогодні є одним із найбільш затребуваних у сучасному інтер'єрі матеріалів. Ось чому дизайнери так люблять експериментувати із ним. Основні переваги тумби зі скла:
  • Зовнішній вигляд. Блиск, заломлення променів та гра зі світлом позитивно позначаться на інтер'єрі. Крім того, тумби зі скла візуально не захаращують простір і розширюють приміщення.
  • Чистота. Скляна поверхня не вбирає шкідливих сполук, легко натирається до блиску і з неї легко видаляються будь-які забруднення.
  • Універсальність. Скло в інтер'єрі чудово поєднується з будь-якими матеріалами: деревом, шкірою чи металом.
 Скляні тумби під телевізор підкреслюють вільний простір, надають інтер'єру легкість та повітряність, дарують відчуття волі. Не варто забувати також, що скло - дуже екологічний матеріал, що не виділяє шкідливих сполук і не викликає алергію. Прозорість та здатність скла відбивати промені дозволять наповнити кімнату світлом.
Багато хто вважає скло крихким матеріалом, але сучасні скляні тумби під телевізор завдяки застосуванню новітніх технологій відрізняються міцністю і довговічністю.
У нашому інтернет магазині Kult-mebeli ви знайдете недорогі та якісні тумби під телевізор із різних матеріалів. Широкий асортимент та вигідні ціни продукції, що представлена у нас, дозволять вам вибрати все необхідне для дому та офісу.
 

Скляні тумби під телевізор - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі скляні тумби під телевізор?

Вартість товарів у розділі від 3051 до 6848 грн.

• Які скляні тумби під телевізор користуються найбільшою популярністю у 2021 году?