Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Потрібни ділові меблі?

 

Ми не говоритимемо про свою унікальність. Слова "краща якість", "дуже низькі ціни", офісні меблі за низькими цінами" Ви можете прочитати на будь-якому рекламно-торговому сайті, присвяченому меблям для офісу.

Ми пропонуємо інше.

Адже на Вас лежить ціла гора турбот, вірно? Якщо Вам знадобилися меблі не для будинку, значить, Ви або відкриваєте якусь справу або розширюєте вже існуючий бізнес. У будь-якому разі, у Вас купа справ. Це оренда або купівля нової площі, а там потрібно перевірити як документи, так і наявність електрики, води, справність каналізації. Це і "паперові справи" - реєстрації, оформлення, виписки.

 

Ви виграєте від цього приобритения

 

Ми розуміємо, що у Вас, швидше за все, немає ні часу, ні сил займатися купівлею меблів. І тому ми обіцяємо:

 

  • мінімум метушні.  Замовлення - дзвінок менеджера - доставка - оплата;
  • платите так, як Вам зручно, готівкою або безготівковим платежем;
  • якщо Ви живете в Києві, вартість доставки для Вас не може перевищувати 100 гривен. Погодьтеся, це не дорого за Ваші заощаджені час і нерви. Тут Ви можете заперечити, до речі, що "інші пропонують безкоштовну доставку". Якщо Ви - людина у бізнесі, то Ви і самі прекрасно розумієте, що "безкоштовна доставка" включається у вартість товару, і не варто обманюватися із цього приводу;
  • наші ввічливі і старанні вантажники доставлять Ваші покупки куди потрібно, будь-який поверх - не проблема;
  • при необхідності ми зберемо Ваші нові меблі. Ви зможете обговорити це з менеджером.

 

Звернувшись до нас, Ви вже зовсім скоро зможете наповнити приміщення. Ви побачите, що офісні меблі в Києві можуть бути затишними і створювати позитивний робітничий настрій. Без меблів адже робота неможлива, правильно? Вам не треба пояснювати, що перш, ніж Ви вивісите на дверях табличку "відкрито", не лише співробітники мають бути готові до роботи, але і елементи інтер'єру.

Ми щиро спробуємо полегшити Ваше завдання як керівника хоч би в тій сфері, в якій можемо. Зробіть замовлення, і зовсім скоро хоча б одна з Ваших проблем вирішиться. Причому швидко і без зайвої мороки.