Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Крісла для керівників

Підібрано 44 товари
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Крісла для керівників: роль і призначення

 

Гарний настрій директора - запорука комфортної роботи усіх співробітників організації. Для того, щоб найголовнішій людині фірми було приємно знаходитися на своєму робочому місці,  його крісло повинне мати цілий перелік характеристик. Наприклад, крісла для керівників зобов'язані бути виконані з урахуванням анатомічних особливостей людини. Вони повинні володіти хорошою ергономічністью, а їх конструкція обов'язково має бути розрахована на комплекцію того, хто сидить в нім. Тому, перед тим, як його вибрати, ще раз згадайте, як виглядає ваш бос - це може виявитися зумовлюючим чинником вибору.

Друга складова ідеального таких крісел - це натуральний матеріал, з якого виконаний предмет меблів директорського кабінету! Буде то шкіра високої якості, або більше бюджетний варіант - тканинна оббивка, важливо, щоб матеріали не були штучними або синтетичними. Інакше, жоден кондиціонер, і жодна гарна погода за вікном не врятують потіючу спину боса від сумної перспективи випробовувати постійний дискомфорт.

Третя обов'язкова складова - естетичний зовнішній вигляд, який не псував би інтер'єру в обстановці приміщення, в якому розташовується "його величність". Потурбуйтеся про те, щоб колір не "конфліктував" із столяркою кабінету, і його основними відтінками.

 

Такий подарунок залишиться в пам'яті назавжди

 

Якщо ваш директор відноситься до знижених любителів комфорту, зробіть йому приємне - купити крісло для керівника в Києві, не жаліючи коштів на придбання. Нехай це буде зручний пристрій,  чия спинка має мінімум три режими нахилу - починаючи від положення "сидячи", і закінчуючи положенням "напівлежачи".  Нехай шкіра, з якої виконано крісло, буде "люксовой" вичинки, а підголовник і ручки - м'якими і такими, що розташовують до абсолютного розслаблення. Не сумнівайтеся, що бос оцінить вашу турботу!