Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комп'ютерні столи без надбудови

Підібрано 238 товарів
ширина 130 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 120 см   висота 75 см   глибина 55 см
ширина 120 см   висота 76 см   глибина 55 см
ширина 130 см   висота 75 см   глибина 70 см
ширина 130 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 80 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 104 см   висота 75 см   глибина 57 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 100 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 80 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 90 см   висота 75 см   глибина 55 см
ширина 60 см   висота 75 см   глибина 50 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 80 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 60 см   висота 75 см   глибина 50 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 115 см   висота 75 см   глибина 40 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

 Комп'ютерні столи без надбудови

 

Стіл для комп'ютера без надбудов є відмінним варіантом для вигідного використання простору маленького приміщення. Такий стіл впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати, будь то це офіс, робочий кабінет або дитяча кімната. Вони можуть бути як кутові, так і прямі. У невеликі приміщення найчастіше замовляють кутові конструкції. За допомогою них можна по максимуму ефективно використовувати простір, який називається «мертвим кутом».

Стіл без надбудов має всі необхідні комплектуючі для зручної роботи за ПК: полиця для системного блоку, висувна поличка для клавіатури, підставка для монітора і т.д. Нічого зайвого, тому такий стіл є найбільш компактним з усіх видів комп'ютерних столів. При необхідності завжди можна повісити над ним підвісні полки. Тим самим з'явиться додаткове місце для зберігання речей.

Столи виготовляються з натуральних і безпечних матеріалів: дерево, ДСП і інші види дерев'яних плит. Поверхня покривається полімером, меланіном або ламінатом, який має водовідштовхувальне властивість. Тим самим підвищується термін експлуатації і практичність комп'ютерного столу. Торці для безпечного користування обробляють пластиком.

Широка палітра відтінків дозволяє підібрати стіл в колір решти меблів. Клієнт може вибрати відповідну модель в відповідно до його побажань і перевагою.

Якщо у вас є діти, то ви напевно помічаєте, що з його зростанням ростуть і його вимоги до речей. Раніше для того щоб дитина займалася своїм захопленням, творчістю і робив уроки хапала звичайного позмінного столу. Тепер же з розвитком технологій і появою комп'ютерів, звичайного столу дитині недостатньо.

Сьогодні для ПК необхідно обладнати спеціальне місце. Не варто думати, що комп'ютер може стояти на будь-якій горизонтальній поверхні без будь-яких проблем. Щоб працювати за пристроєм і не зіпсувати своє здоров'я необхідно обов'язково купити комп'ютерний стіл.

 

Відмінності комп'ютерного столу без надбудови від звичайного, вони ж переваги

 

  • Комп'ютерний стіл має спеціальну конструкцію. Враховуються всі особливості персонального пристрою.
  • Є спеціальна надбудова для монітора, яка дозволяє розташувати екран на безпечне і зручне відстань від очей користувача.
  • Є спеціальна поличка для клавіатури. Вона знаходиться під стільницею і при необхідності висувається. Така полку дозволяє людині не напружувати кисті рук і формувати правильну поставу.
  • Також до переваг відноситься спеціальна полиця для системного блоку.
  • До інших зручностей відносяться додаткові полиці і ящики для інших комп'ютерних і письмового приладдя, наприклад, полиці для дисків, ящики для канцелярії, документів, книг і т.д. Всі необхідні речі для роботи зберігаються під рукою.
  • Як правило, комп'ютерний стіл має спеціальні отвори для проводів.

Комп'ютерні столи без надбудови - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі комп'ютерні столи без надбудови?

Вартість товарів у розділі від 819 до 19780 грн.

• Які виробники представлені у розділі комп'ютерні столи без надбудови?

• Які комп'ютерні столи без надбудови користуються найбільшою популярністю у 2021 году?