Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Журнальні столи

Підібрано 221 товар
ширина 80 см   висота 47 см   глибина 50 см
ширина 60-80 см   висота 50 см   глибина 40-60 см
ширина 135 см   висота 55 см   глибина 45 см
ширина 92 см   висота 52 см   глибина 50 см
ширина 90 см   висота 52 см   глибина 50 см
ширина 76 см   висота 41 см   глибина 76 см
ширина 80 см   висота 41 см   глибина 80 см
ширина 76-152 см   висота 41-77,5 см   глибина 76 см
ширина 90 см   висота 46 см   глибина 50 см
ширина 90-180 см   висота 41 см   глибина 90 см
ширина 100 см   висота 52 см   глибина 60 см
ширина 76 см   висота 41 см   глибина 76 см
ширина 89 см   висота 48 см   глибина 60 см
ширина 90 см   висота 52 см   глибина 60 см
ширина 60 см   висота 48 см   глибина 60 см
ширина 92 см   висота 48 см   глибина 50 см
ширина 70 см   висота 48 см   глибина 70 см
ширина 90 см   висота 48 см   глибина 60 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Журнальні столи та їх корисність

Журнальні столи - не просто дуже важливий елемент декору, який надасть житлу затишку і домашнього настрою. Накрийте його нарядною скатертиною і атмосфера кімнати почне дихати невловимим комфортом, а якщо припинити роздуми можна помітити,  як несподівано перетвориться інтер'єр приміщення після покупки. Але навіть якщо б наші товар не мав привабливого дизайну, і тієї хорошої якості, яка в переліку переваг цього виробу займає головну позицію, ми б нагадали Вам про практичну користь такого предмета інтер'єру.

Особливості таких столів

Вже з самої назви видно безперечна вигода від такого виробу, як  столик журнальний - прийнявши будь-яке, найзручніше положення, за ним мегазручно читати журнал або газету, які, незважаючи на популярність інтернет-ресурсів, залишилися невід'ємним атрибутом домашнього побуту. Так само, мобільність і компактність, які мають такі вироби дозволяють використати їх і по іншому призначенню.

Наприклад, відразу ж після того, як ви прийняли рішення купити журнальний столик в Києві чи інших містах України, ви можете замовити його  у нас на сайті, і цей предмет інтер'єру обов'язково стане Вам у пригоді як при невеликому фуршеті на двох, так і при зустрічі старих друзів, коли в теплих розмовах стає абсолютно неважливо, які делікатеси його прикрашають. Це буде єдино правильним рішенням і для тих гостинних людей, чия невелика жилплоща не дозволяє придбати шикарний обідній стіл. Адже, як мовиться, розміри - не головне, і найважливіше в квартирі - душевність, вишуканість, і звичайно, із смаком обставлений інтер'єр.

Як вибирають журнальні столи (журнальні столики)?

Журнальні столи - вдале рішення для більшості інтер'єрів і стилів, будь це мінімалістичний лофт, витончена класика або оригінальний прованс - в вашому приміщенні завжди знайдеться місце під це практичне меблевий виріб. Функціонал такого столу, не дивлячись на назву, не обмежується можливістю "розкласти журнали". Журнальні столи - це часто і місце для чашки кави, і міні-стіл для ноутбука, і стіл для невеликого фуршету на пару персон.

Асортимент журнальних столів в інтернет-магазині Культ Меблів

Кожен з нас завжди хоче створити в своєму будинку затишок і комфорт для всієї родини і цього можна досягти за допомогою добре підібраного якісних меблів. Сьогодні будь-які меблі для будь-якого приміщення ви можете купити в нашій компанії Культ Меблів, яка співпрацює з відомими меблевими фабриками. Одним з важливих елементів меблів для дому є журнальні столи або журнальні столики, широко представлені на віртуальних полицях нашого магазину.

Які журнальні столи є в наявності і які столи найчастіше шукають наші покупці?

  • Круглі журнальні столи
  • Журнальні столи-трансформери
  • Скляні журнальні столи
  • Журнальні столи на коліщатках
  • Овальні журнальні столи
  • Квадратні журнальні столи
  • Недорогі журнальні столи

У нашому інтернет-магазині Культ Меблів представлений надзвичайно широкий спектр виробників журнальних столиків, серед яких Loft design, Меблі Сервіс, Мікс Меблі, Німан, Альфа, Пєхотін, Сокме, Тиса, Green, Escado, Флешніка, Еверест, Фенікс. Ціна на прості моделі стартує від нескольктх сотень гривень за просту модель і доходить до декількох тисяч за витончений журнальний стіл з масиву дерева.

Дуже актуальними сьогодні є оригінальні забарвлення журнальних столів, які створюють особливу атмосферу в домі і дають можливість підкреслити весь інтер'єр. Для всіх клієнтів нашої компанії надається онлайн каталог журнальних столиків, де можна наочно переглянути весь наявний асортимент. Сьогодні для покупців столи представлені в різних стилях, а це додаткова можливість для кожної людини вибрати відповідні меблі, яка відповідає смакам і поглядам людини.