Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Тумби для будинку і офісу

Підібрано 6 товарів
Тумба мобільна Loft L - 420
код товару: 15538
ширина 42 см   висота 65 см   глибина 50 см
ширина 80 см   висота 120 см   глибина 45 см
ширина 39 см   висота 53 см   глибина 39 см
ширина 40-60 см   висота 60 см   глибина 45 см
ширина 40-60 см   висота 58 см   глибина 45 см
ширина 151,5 см   висота 112 см   глибина 38 см
 

Який елемент меблів є обов'язковим

 

Коли справа заходить про облаштування приміщення меблями, ми чомусь забуваємо про такі предмети інтер'єру, як тумби. Питається, чому? Чому ми пам'ятаємо про дивани, ліжка або столи, а такий предмет меблів, як тумби для будинку і офісу, залишаються незаслужено забутими? Ні, не так - про них згадують тільки тоді, коли кількість речей, які не знайшли свого місця у будинку, "перевалює" за найдемократичніші межі. Ось саме тоді ми і згадуємо про такі речі як цей елемент інтер'єру. Згадуємо, і закидаємо пошукові Інтернет-системи запитами, шукаємо та покупаємо їх.

Цікаво, що деякі користувачі негайно стикаються з проблемою - виявляється, що тумби для будинку і офісу купити в Києві не так те і просто. Невирішеними залишаються два питання: чому ціни такі нереально високі і де продаються гарні і стильні меблі, які не випадали б із загального гармонійного, і, потрібно визнати, досить-таки стильного інтер'єру кімнати.

 

Гарни новини для Вас

 

У нас є для вас хороша новина - точніше, дві хороші новини. По-перше, у нас ви не лише зможете придбати, але навіть залишитись радісними, тому що ціни - низькі, вражаючі. Чому? Тому, що, працюючи з прямим виробником меблів, ми можемо дозволити собі поставити на вироби невисоку вартість.

По-друге, ці самі вироби, надані в галереї сайту магазину "Культ Меблів", мають привабливий зовнішній вигляд. А лаконічно вписатися в інтер'єр приміщення тумбочкам дозволить великий спектр кольорів, в яких може бути виконаний будь-який виріб інтернет-магазину "Культ Меблів".

Дозвольте так само вам нагадати про висококласне обслуговування - ми зараз маємо на увазі компетентну консультацію менеджера-фахівця, своєчасну доставку і складання меблів, які були б зручні обом сторонам, тобто, і продавцеві, і покупцеві.

 

Тумби для будинку і офісу - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі тумби для будинку і офісу?

Вартість товарів у розділі від 1320 до 2802 грн.

• Які виробники представлені у розділі тумби для будинку і офісу?

• Які тумби для будинку і офісу користуються найбільшою популярністю у 2021 году?