Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Кутові комп'ютерні столи

Підібрано 325 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Правильна економія простору: кутові комп'ютерні столи

Чи не стане новиною для покупців при виборі комп'ютерних столів той факт, що для економії простору краще користуватися правилом діагонального розміщення. Так, навіть невеликий кут кімнати може при правильному підборі меблів стати повноцінним робочим місцем.

Діагонально розмістити користувача найбільш раціональним чином можна, поставивши в приміщенні кутовий комп'ютерний стіл. Головне, точно визначитися з габаритами, щоб даний предмет меблювання чітко вписався у відведений йому простір.

Різні конфігурації

  • За формою: Найпростішим варіантом є симетричний комп'ютерний столик, з рівною довжиною сторін уздовж прилягання до стін. Але є і асиметричні моделі, де коротший ребро зазвичай ставиться до вікна. Кутовий стіл не обов'язково повинен нагадувати геометрично чіткий трикутник. Дуже гармонійно виглядають в інтер'єрі закруглені лінії і ергономічні форми;
  • За функціональністю: на увазі невеликих габаритів і діагонального розташування захаращувати конструкцію висувними ящиками або тумбами не раціонально. Для зберігання комп'ютерних дисків, розміщення книг, оргтехніки найкраще вибирати моделі з верхніми надбудовами. Також зручно мати висувну полицю з направляючими для клавіатури і бічну нішу під столом для системного блоку;
  • За матеріалами і фурнітурі: Хоча кутові столи не так часто переміщують на інше місце на увазі конкретного підбору розмірів для певного кута, але наявність коліщаток буде не зайвим. Опори або ніжки повинні бути надійними (метал, міцне дерево, суцільні опори-стінки з ДСП), адже часто на них йде велике навантаження через заповнення верхнього ярусу різними речами користувача. Але сам комп'ютерний столик не варто вибирати важкий і громіздкий. Хороший матеріал для виготовлення -ламінірованние листи МДФ, ДСП, пластикові та металопластикові елементи. Витонченості конструкції можуть надати вставки зі скла.

Моделі з розширеною функціональністю

Для тих покупців, хто, економлячи простір, не хоче поступатися хорошою місткістю і функціональністю комп'ютерного столу, підійде кутова модульна меблі. Можуть безпосередньо до столу прилаштовуватися мобільна тумба або навіть шафа. Є моделі відразу для двох користувачів, а також столи-трансформери.

Столи з діагонально-перпендикулярним розміщенням

Варіації на тему «куди краще поставити комп'ютерний стіл: уздовж стін або в кут» призводять, як правило, покупця до вирішення придбати універсальну модель. Такий комп'ютерний столик має спеціальну форму, яка легко впишеться при необхідності в кутову діагональ кімнати, а також лаконічно розміститися прямо вздовж стіни.