Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Кутові комп'ютерні столи

Підібрано 323 товари
ширина 84,6 см   висота 75 см   глибина 84,6 см
ширина 140 см   висота 148,2 см   глибина 76,8 см
ширина 150 см   висота 175 см   глибина 110 см
ширина 130 см   висота 145 см   глибина 130 см
ширина 140 см   висота 190,8 см   глибина 100 см
ширина 90 см   висота 75 см   глибина 90 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 80 см
ширина 145 см   висота 170 см   глибина 85 см
ширина 120,5 см   висота 176 см   глибина 90 см
ширина 130 см   висота 201,5 см   глибина 90 см
ширина 96,6 см   висота 75 см   глибина 120 см
ширина 85 см   висота 135 см   глибина 85 см
ширина 120 см   висота 155,2 см   глибина 120 см
ширина 70 см   висота 155,2 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 175 см   глибина 115 см
ширина 100 см   висота 190 см   глибина 110 см
ширина 120,5 см   висота 176 см   глибина 90 см
ширина 100 см   висота 135 см   глибина 70 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Правильна економія простору: кутові комп'ютерні столи

Чи не стане новиною для покупців при виборі комп'ютерних столів той факт, що для економії простору краще користуватися правилом діагонального розміщення. Так, навіть невеликий кут кімнати може при правильному підборі меблів стати повноцінним робочим місцем.

Діагонально розмістити користувача найбільш раціональним чином можна, поставивши в приміщенні кутовий комп'ютерний стіл. Головне, точно визначитися з габаритами, щоб даний предмет меблювання чітко вписався у відведений йому простір.

Різні конфігурації

  • За формою: Найпростішим варіантом є симетричний комп'ютерний столик, з рівною довжиною сторін уздовж прилягання до стін. Але є і асиметричні моделі, де коротший ребро зазвичай ставиться до вікна. Кутовий стіл не обов'язково повинен нагадувати геометрично чіткий трикутник. Дуже гармонійно виглядають в інтер'єрі закруглені лінії і ергономічні форми;
  • За функціональністю: на увазі невеликих габаритів і діагонального розташування захаращувати конструкцію висувними ящиками або тумбами не раціонально. Для зберігання комп'ютерних дисків, розміщення книг, оргтехніки найкраще вибирати моделі з верхніми надбудовами. Також зручно мати висувну полицю з направляючими для клавіатури і бічну нішу під столом для системного блоку;
  • За матеріалами і фурнітурі: Хоча кутові столи не так часто переміщують на інше місце на увазі конкретного підбору розмірів для певного кута, але наявність коліщаток буде не зайвим. Опори або ніжки повинні бути надійними (метал, міцне дерево, суцільні опори-стінки з ДСП), адже часто на них йде велике навантаження через заповнення верхнього ярусу різними речами користувача. Але сам комп'ютерний столик не варто вибирати важкий і громіздкий. Хороший матеріал для виготовлення -ламінірованние листи МДФ, ДСП, пластикові та металопластикові елементи. Витонченості конструкції можуть надати вставки зі скла.

Моделі з розширеною функціональністю

Для тих покупців, хто, економлячи простір, не хоче поступатися хорошою місткістю і функціональністю комп'ютерного столу, підійде кутова модульна меблі. Можуть безпосередньо до столу прилаштовуватися мобільна тумба або навіть шафа. Є моделі відразу для двох користувачів, а також столи-трансформери.

Столи з діагонально-перпендикулярним розміщенням

Варіації на тему «куди краще поставити комп'ютерний стіл: уздовж стін або в кут» призводять, як правило, покупця до вирішення придбати універсальну модель. Такий комп'ютерний столик має спеціальну форму, яка легко впишеться при необхідності в кутову діагональ кімнати, а також лаконічно розміститися прямо вздовж стіни.

Як і коли вибирають кутові комп'ютерні столи?

Придбання офісних меблів або простих кутових комп'ютерних може обійтися вам дуже дорого. Якщо ви тільки починаєте обстановку офісу, закупівля офісних меблів може створити додаткові витрати або повністю зруйнувати ваш стартовий бюджет. Ключ до контролю над вартістю вашої офісних меблів полягає не тільки в придбанні хорошою офісних меблів (адже скупий платить двічі), але і правильної компонуванні і вибору типу меблів. Вивчивши кожне з питань, вам буде простіше вирішити, який тип офісних меблів і комп'ютерних столів вам потрібно замовити.

Кутові комп'ютерні столи - універсальне рішення для робочого місця менеджера в офісі і вдалий варіант покупки при оргнізації робочого місця вдома. Площа такого столу, як правило, больще - а це дозволяє ефективно організувати своє робоче місце і продуктивно позначається на продуктивність кожного окремо взятого фахівця.

Які бренди в представлені в магазині Культ Меблів? Ми співпрацюємо з провідними українськими виробниками - у нас є:

  • Кутові комп'ютерні столи Ніка
  • Кутові комп'ютерні столи Флешніка
  • Кутові комп'ютерні столи Тиса
  • Кутові комп'ютерні столи Пєхотін
  • Кутові комп'ютерні столи Escado
  • Кутові комп'ютерні столи Green

і багато інших торгові марки.

 

Вибір кутових комп'ютерних столів на Культ Меблів

 

Скористайтеся зручним інструментом фільтаціі нашої інтернет-магазину Культ Меблів і всього в один клік підберіть великі кутові комп'ютерні столи, маленькі кутові комп'ютерні столи, недорогі кутові комп'ютерні столи, скляні кутові комп'ютерні столи, столи для ноутбука кутового типу.

 

Замовте відповідну модель кутового комп'ютерного столу онлайн через функціонал нашого інтернет-магазину або зверніться за консультацією до одного з наших менеджерів - і ми гарантовано підберемо і допоможемо купити кутовий комп'ютерний стіл належної якості та за доступною для Вас ціною.

Ми оперативно доставляємо кутові комп'ютерні столи в місті Київ і по всій Україні кур'єрськими службами.

Кутові комп'ютерні столи - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі кутові комп'ютерні столи?

Вартість товарів у розділі від 1440 до 19149 грн.

• Які виробники представлені у розділі кутові комп'ютерні столи?

• Які кутові комп'ютерні столи користуються найбільшою популярністю у 2021 году?