Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Галошниця для взуття - якість від виробника

Підібрано 102 товари
Галошниця Тиса АКМ - 116
код товару: 11724
ширина 90 см  висота 105 см  глибина 30 см
ширина 93,5 см  висота 84 см  глибина 29 см
ширина 76 см  висота 100,5 см  глибина 28 см
ширина 112 см  висота 88 см  глибина 40 см
ширина 60 см  висота 105 см  глибина 30 см
ширина 63,4 см  висота 129,8 см  глибина 29 см
ширина 76 см  висота 91 см  глибина 28 см
ширина 63,4 см  висота 118,6 см  глибина 29 см
Обувница Тиса АКМ - 117
код товару: 11725
ширина 90 см  висота 105 см  глибина 30 см
ширина 60 см  висота 89,5 см  глибина 30 см
ширина 90 см  висота 64,5 см  глибина 30 см
ширина 90 см  висота 65 см  глибина 38 см
ширина 110 см  висота 62 см  глибина 38 см
Обувниця Альфа Шах
код товару: 10550
ширина 60 см  висота 47,5 см  глибина 28 см
ширина 70 см  висота 90 см  глибина 32 см
ширина 95 см  висота 67 см  глибина 38 см
ширина 80 см  висота 120 см  глибина 30 см
ширина 60 см  висота 125 см  глибина 30 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Галошниця для взуття являє собою спеціалізовані меблі для розміщення, або зберігання взуття в передпокої, або гардеробній кімнаті. Галошниця буває найрізноманітніших конструкцій, розмірів і форм. Вона може бути відкритою, з наявністю декількох рядів поличок, або відкритих відсіків без дверцят. Також галошниця може мати вигляд закритої конструкції з дверцятами, або різними типами ящиків, в яких зберігається взуття.

Купуючи галошниці, Ви тим самим купуєте ідеальне місце для розташування постійно використовуваного взуття, як дитячого, так і дорослого.

Якщо приміщення невеликих розмірів, то ідеальним рішенням для зберігання взуття буде саме галошниця. Вона дозволяє економити місце в передпокої, робить кімнату більш організованою, і прекрасно поєднується зі стилістикою будь-якого інтер'єру.

Ми пропонуємо

Якщо Ви хочете створити гармонію в передпокої кімнаті, і упорядкувати зберігання сезонного взуття, то хорошим помічником в цьому буде галошниця, важливий і значущий атрибут передпокою. Компанія «Культ Меблів» маючи великий асортимент оригінальних і стильних галошниць, пропонує клієнтам зручні та практичні моделі на будь-який смак, за вигідними цінами. Всі вироби виготовлені вітчизняними провідними меблевими фабриками, успішно зарекомендували себе на ринку України.

 Купити галошниці для взуття за доступною ціною

Які переваги та особливості галошниці?

Завдяки даному предмету меблів, передпокій набуває більш акуратний, естетичний вигляд, і взуття знаходиться в повному порядку.

Як уже згадувалося раніше, галошниця для взуття дає можливість заощадити простір, і тим самим не захаращує своєю присутністю кімнату.

Зручні і місткі полиці здатні вміщати досить багато взуття. Тому такий атрибут передпокою - це незамінний помічник для зберігання, як вуличного, так і домашнього взуття.

Маючи різні конструкції галошниці, взуття в них може зберігатися в вертикальному і в горизонтальному положенні, або ж висіти на спеціальних гачках.

Багата кольорова палітра дає можливість вибрати вподобану модель потрібного кольору.

Що вибрати?

Галошниці бувають різних видів. Тому, вибираючи відповідну модель, слід визначитися якої конструкції галошниці Ви хочете бачити, наприклад, закриту або відкриту.

До закритих моделей відносять шафи, комоди, пенали, в яких взуття заховане від усіх за дверцятами. Такі моделі оснащені зручними, місткими ящиками, або іншими практичними пристосуваннями. До того ж, закриті галошниці не створюють видимість безладу, так, як взуття абсолютно не видно.

До відкритих конструкцій відносяться такі галошниці, які представлені у вигляді підставок, полиць, або етажерок. Розміщене на них взуття провітрюється природним шляхом, і це вказує на значну перевагу таких моделей, адже взуття не буде накопичувати неприємних запахів. Акуратно розташоване взуття на відкритих полицях допомагає зберігати порядок і чистоту в передпокої.

 Великий вибір, галошниці для взуття в Культ меблів

Вибираючи галошниці

Коли мова йде про вибір галошниці потрібно врахувати деякі важливі моменти:

  1. Габарітні розміри (вхідна зона).
  2. Скільки місця виділяється для галошниці.
  3. Скільки членів сім'ї будуть користуватися виробом, включаючи дітей.
  4. Які розміри взуття всіх членів сім'ї.
  5. Чи є в будинку тварини, так, як часто тварини можуть пошкодити взуття. У цих випадках купувати відкриті моделі галошниці не рекомендується. Взуття має бути заховане від тварин.
  6. Як часто в будинку бувають гості. Якщо часто, то слід звернути увагу на моделі більш просторі, або з великою кількістю поличок, завжди вільних для розміщення додаткового взуття.

Знаючи все про даний товар, Ви без зусиль зможете купити галошниці на Ваш смак і відповідно до Ваших вподобань. Якщо у Вас виникли питання, прохання, звертатися до наших менеджерів, які із задоволенням допоможуть Вам вибрати відповідну модель.