Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Вітрини і пенали

Підібрано 165 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

У вас маленька кімната і безлад?

 

Не знаєте, як заощадити місце в невеликій кімнаті, але при цьому вам треба розв'язати проблему зберігання необхідних речей? Скільки б ви не думали над цим питанням, вам навряд чи прийде в голову геніальніша ідея, ніж вітрини і пенали в Києві- супер-компактні шафки. Незважаючи на свої скромні розміри можуть вмістити достатню кількість тих предметів, які завжди мають бути під рукою, але які,  по злій іронії долі, так важко знайти в потрібний момент.

Таким чином, з купівлею цього елементу меблів ви вбиваєте відразу двох зайців - забезпечуєте речам надійний притулок і економите простір. Як правило, знаходять своє місце в кутку кімнати, але бувають і виключення, адже цей предмет меблів може так само служити додатковим штрихом до загального дизайну.

Як ми бачимо, ще до зовсім недавнього часу під пеналом малася на увазі аскетична безлика шафа з великою кількістю горизонтальних ящиків. Швидше за все, такий стан речей не міг більше задовольняти дизайнерів інтер'єру, і в моду увійшли оновлені варіанти - кокетливі, модні і стильні. Їх скриньки тепер  розташовуються як горизонтально, так і вертикально.

Дверці їх можуть бути виконані як з дерева, так і із скла різної фактури. Сучасні елементи інтер'єру можуть бути як однотонними, так і поєднувати в собі два або декілька кольорів - все залежить від ваших побажань.

 

Ви знайдете такий варіант, який припаде до душі

 

Якщо ви маєте хорошу уяву, швидше за все, ви знаєте, якого кольору і дизайну мають бути меблі, залишається  тільки зробити купівлю. Зробити це можна швидко і легко на нашому сайті "Культ Меблів". Якщо ж ви тільки плануєте купити вітрини і пенали недорого, але не знаєте, як повинен виглядати цей предмет інтер'єру, ми так само радимо зайти на наш сайт і пройти в галерею - представлений там асортимент меблів практично напевно надихне вас на геніальну ідею. Якщо навіть після цього вам буде важко визначитися з вибором, подзвоніть нашому фахівцеві, і він проконсультує вас з усіх питань, що вас цікавлять.

Що стосується ціни на вироби, то ви навряд чи знайдете ще таку привабливу вартість. Вас не розчарують так само терміни доставки. І вже, тим більше, ви залишитеся задоволені якістю складання меблі.