Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комп'ютерні столи для двох

Підібрано 8 товарів

 Комп'ютерні столи для двох

 

Кожен з нас прагне дати дітям кращу. Але, якщо свій великий будинок або квартира, де у всіх членів сім'ї буде власна кімната, залишається недосяжною мрією, потрібно подумати про те, як компактне приміщення зробити максимально функціональним. Що ж робити, якщо діти ділять одну кімнату? Адже кожній дитині так необхідно особистий простір! Рішень зонування кімнати дуже багато, тому вибрати оптимальний варіант для вашої родини цілком реально.

 

Поради по розташуванню робочих місць для кількох дітей

 

Якщо питання зі спальним місцем вирішується за допомогою двох'ярусного ліжка, то робоче місце стає для багатьох батьків справжнім каменем спотикання. Рознімати діточок, забіяк за місце перед комп'ютером або з'ясовують: чия черга робити уроки - справжній головний біль. Існує кілька варіантів розміщення робочих місць.

 

Стіл перед вікном

 

Кращим місцем для організації робочого простору вважається місце перед вікном. Якісне природне освітлення необхідно для тривалої роботи. До того ж, простір біля вікон часто залишається незаповненим. Якщо вся стіна з віконним прорізом пустує, то можна підібрати відмінний цілісний п-подібний комп'ютерний стіл для двох.

Такі столи існують в стандартних розмірах, їх також можна зробити за своїми індивідуальними вимірами. П-подібний столик на двох, як правило, оснащений зручними і місткими нішами і ящиками, з обох сторін є виїзні під клавіатуру. Варіантом комплектації для такого столу можуть бути і мобільні тумби з шухлядами. Таким чином, розмістити всі необхідні канцтовари, книги і зошити буде неважко.

 

Стіл під стінкою

 

Якщо, з якоїсь причини, попередній варіант вам не підходить, можна просто придбати стандартний стіл великого розміру і поставити його під вільною стінкою. Купуючи один комп'ютерний стіл на двох, ви повинні розуміти, що для однієї людини має бути мінімум 80 см вільного простору. Таким чином, загальна довжина столу повинна становити не менше 160 см.

Діти не повинні заважати один одному, штовхатися ліктями. Від шухляд і ніш в такому випадку краще відмовитися, інакше ноги просто нікуди буде поставити. В даному випадку, відмінним місцем для зберігання шкільного приладдя стануть полки.

 

Стіл у кутку

 

Для деяких кімнат краща робоча зона - кутова. Ідеально, якщо з одного боку розміщується комп'ютер, а з іншого - місце для письма. Надбудова відмінно доповнить зону. Такий варіант передбачає почергову роботу дітей за комп'ютером. Але, на думку більшості батьків, одного комп'ютера в дитячій більш ніж достатньо.

По-перше, почергова робота дисциплінує дітей і вчить проводити час, відведений їм для роботи, доцільно. По-друге, перетворювати кімнату для дітей в офіс, змушуючи її технікою, що має випромінювання, щонайменше, нерозумно. Так, і дорого, до речі! Кутове розміщення забезпечить вільний доступ до вікна і можливість додаткової меблювання стіни, що примикає.

Стандартна висота учнівського столу складає 75 см, оптимальна глибина - 60 см. Кути столу мають бути закругленими. Для того щоб навчання було в радість, необхідно щоб робоче місце було максимально комфортним. Тому, вибираючи стіл, наберіться терпіння, адже від вашого вибору багато в чому залежатиме посидючість і успішність дітей.